Loading...
Giriş Yap Hesap Oluştur

300 bin evin 3 aylık taksidi ertelendi

Anasayfa Yazılar 300 bin evin 3 aylık taksidi ertelendi
Sevdiklerinizle Paylaşın

300 bin evin 3 aylık taksidi ertelendi

Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, A Haber canlı yayınına katılarak gündeme ilişkin değerlendirmelerde bulundu, suallerı cevapladı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın talimatı ve Sağlık Bakanlığı ile Bilim Kurulunun önerileri doğrultusunda koronavirüsün yayılmasına karşı her türlü tedbiri aldıklarını söyleyen Kurum, bu kapsamda Bakanlık olarak 60 maddeden oluşan 6 genelge yayınladıklarını sözlerine ekledi

Kurum, pazar yerleri ile toplu taşımaya ilişkin düzenlemenin yanı sıra sokak, caddeler ve kamu hizmet binalarının sık sık dezenfekte edilmesi için lüzumlu talimatları verdiklerini anlattı.

Her ilin kendine has şartlarının olduğuna dikkati çeken Kurum, bu nedenle koronavirüse karşı yapılacak mücadelenin kentlerde valilerin başkanlığında tek çatı altında yürütülmesini uygun gördüklerini açıkladı.

300 BİN EVİN TAKSİDİ ERTELENDİ

TOKİ ve Emlak konuttan ev alan vatandaşların taksitlerini ödeyebilmeleri için de düzenleme yaptıklarını kaydeden Bakan Kurum, "81 ilde, şu an saygınlığıyla 300 bin evde ortalama 1,5 milyon kişiyi ilgilendiren TOKİ ve Emlak ev süreci var. Bu vatandaşlarımız ödeme zorluğu çekmesinler diye Cumhurbaşkanımızın talimatıyla düzenleme yaptık. Bu kapsamda 300 bin evun 742 milyon liralık taksitini 3 ay öteledik." ifadelerini kullandı.

Hemen ücretsiz ilan verin, kısa sürede alıcı bulun.

Ücretsiz İlan Ver!

Hemen
İlan Başvurunuzu
Yapın.

Danışmanlarımız
Başvurunuzu
İncelesin.

İlanınız
Tüm Ağımızda
Ücretsiz Yayınlansın!

İlanlarımız hakkında daha detaylı bilgi almak için, Hemen Arayın!

Copyright © 2016. Her Hakkı Saklıdır.