Loading...
Giriş Yap Hesap Oluştur

Koronavirüs sonrası emlak yatırımları değişecek

Anasayfa Haber ve Duyurular Koronavirüs sonrası emlak yatırımları değişecek
Sevdiklerinizle Paylaşın

Koronavirüs sonrası emlak yatırımları değişecek

Çin'in Vuhan kentinde başlayan tüm dünyayı ve ülkemizi tesiri altına alan koronovirüs sebebiyle emlak sektöründeki mart ayı içerisinde yapılan işlerin büyük kısmı, daha evvel tamamlanan akitlerin işlemleri olarak kayda geçirildi.

SALGIN EMLAK SEKTÖRÜNÜ CİDDİ ORANDA ETKİLEYECEK

Koronavirüs salgınının gayrimenkul sektörünü ciddi yönde etkileyeceğini dile getiren yatırım uzman kişilerından ülkeler arası Gayrimenkul Yatırım Uzmanı Hasan Can, yatırımcıların tercihlerinde değişiklikler görüleceğini savunuyor.

“GENİŞ DAİRELER VE MÜSTAKİL EVLER REVAÇTA OLACAK”

Gayrimenkul piyasalarında ilk olarak oteller, kongre merkezleri ve AVM’lerde ciddi daralma olacağını ifade eden Can, piyasalar normale döndüğünde geniş daire, villa, müstakil evler ve arazi yatırımlarına talebin artacağını vurgulayarak şunları belirtti: Özellikle bu zamanda online hizmet veren şirket sayısının artışı ofis piyasasını etkileyecek, perakende sektörünün yer aldığı mağazalar, ticari binalar, okul binaları gibi gayrimenkul türleri büyük oranda etkilenecek yerler.

TOPRAĞA YATIRIM ARTACAK

Toprak ve arazi yatırımları giderek artacak. Toprağa yatırım Sürekli ki gibi kazandırmaya devam edecek. ev bacağında ise arz ve talep ilişkisinin dengeli olacağı ve talebin zamanla yavaşlayacağını öngörüyorum.”

EMLAK SEKTÖRÜ DE EVDEN ÇALIŞIYOR

“Evde kal” çağrısı ile pek çok iş yeri gibi emlak ofisleri de kapalı yahut online hizmet vermeye çalışıyor.Hemen ücretsiz ilan verin, kısa sürede alıcı bulun.

Ücretsiz İlan Ver!

Hemen
İlan Başvurunuzu
Yapın.

Danışmanlarımız
Başvurunuzu
İncelesin.

İlanınız
Tüm Ağımızda
Ücretsiz Yayınlansın!

İlanlarımız hakkında daha detaylı bilgi almak için, Hemen Arayın!

Copyright © 2016. Her Hakkı Saklıdır.